Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

UFC Fight Night 121. Tybura zawalczy z Huntem. W Sydney

ufc-fight-night-121-tybura-zawalczy-z-huntem-w-sydney

Marcin Tybura - zgodnie z tym co sam zapowiadał - pojawi się 21 października 2017 na UFC Fight Night w Gdańsku. Ale nie w roli jednego z bohaterów tej gali, tylko jako jej gość. Największa organizacja MMA na świecie wyznaczyła bowiem Polakowi zupełnie inne zadanie. Nasz najlepszy "ciężki" kolejny pojedynek stoczy podczas UFC Fight Night 121, 19 listopada w Sydney. Jego rywalem w walce wieczoru tego wydarzenia będzie - zgodnie z oczekiwaniami i polskiego wojownika, i wszystkich nas - Mark Hunt.

Marcin (16-2 MMA, 3-1 UFC), przypomnijmy, ma na koncie trzy kolejne wygrane w Ultimate Fighting Championship. Były mistrz wagi cięzkiej organizacji M-1 najbardziej prestiżowy sukces odniósł w swoim ostatnim występie, w czerwcu tego roku, kiedy to pokonał legendę światowego MMA, byłego mistrza UFC Andreia Arlovskiego.

Hunt (13-11-1 MMA, 8-5-1 UFC) natomiast, także legenda - i to również K-1, nie tylko mieszanych sztuk walki - mimo 43 lat na karku wciąż jest gotów do toczenia najtrudniejszych nawet bitew i przyjmuje pojedynki z najbardziej wymagającymi rywalami (których czasami oskarża o stosowanie dopingu, ale to tak na marginesie).

"The Super Samoan" mierzył się w ostatnim czasie m.in. z Brockiem Lesnarem, Frankiem Mirem, Alistairem Overeemem czy Derrickiem Lewisem. I zapowiadał, że teraz każdy kolejny rywal spełnia jego oczekiwania, gdyż do końca kariery pozostało mu już tylko kilka walk. Mieszkający w stolicy Austarlii Hunt (tam odbędzie się - przypomnijmy - jego potyczka z Polakiem) dodawał też że wszyscy rywale z czołówki wagi ciężkiej UFC są dla niego niezmiennie motywującym wyzwaniem.

No i zajmujący szóste miejsce w rankingu tejże kategorii Nowozelandczyk zmierzy się teraz z dziesiątym w tym zestawieniu Marcinem Tyburą.

Hit!

Opublikowano: 2017-08-13

Komentarze

av

Trzymanie kciukow za to starcie dalo efekt he he Sydney to nie Gdansk ale Mega Walka sie szykuje najwieksza w historiI Naszego MMA War Marcin!!!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również