Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

UFC Fight Night 85. Magny pobił Lombarda, choć sam prawie przegrał

ufc-fight-night-85-magny-pobil-lombarda-choc-sam-prawie-przegral

To była jedna z najbardziej niesamowitych walk w UFC w ostatnich miesiącach. Wszystko zaczęło się znakomicie dla Hectora Lombarda. Kubański judoka z furią zaatakował Neila Magney'ego, od razu pokazując że bardzo zależy mu na szybkim zakończeniu walki.

Lombard próbował więc dobić rywala, uderzał go raz za razem i prawie że bezkarnie oraz do woli osłabiał kolejnymi, niszczącymi seriami wysyłanymi z obu rąk. Wszystko to nie przyniosło jednak Lombardowi oczekiwanego rezultatu. Wręcz przeciwnie - mimo ogromnej nawałnicy zgotowanej w Oktagonie przez mającego australijskie obywatelstwo wojownika, Magny zaczął, leżąc na plecach, dochodzić do siebie i - po jakimś czasie - samemu trafiać przeciwnika!

No a to co stało się potem to wręcz wymarzony temat na scenariusz to thrillera o MMA. Magny bowiem w drugiej rundzie znów został zraniony przez Lombarda. A ten znowu ruszył po triumf. I się przeliczył. Amerykański wojownik najpierw złapał go w trójkąt nogami, by po kolejnych akcjach zdominować totalnie i rozpocząć egzekucję. Najpierw, na początek, w dosiadzie.

Potem Lombard leżał już na brzuchu, przy siatce, a ręce trzymał w okolicach głowy. Trudno nawet powiedzieć, że się bronił. Odruchowo tylko lekko zasłaniał policzki. I był bity. Mocno, z dużą siłą, konsekwentnie. Sędzia Steve Perceval jednak nie reagował. A Magny uderzał, uderzał i uderzał... Od czasu do czasu zdawało się, że  "Showeather" odpływa, arbiter nie przerywał jednak kanonandy Amerykanina, aż ten wreszcie spojrzał niedowierzająco na Percevala.

I w chwile potem rozległ się gong. Lombard dotarł jakoś do narożnika i nawet wyszedł do trzeciej rundy, Magny nie wypuścił już jednak szansy z rąk i ostatecznie dopełnił dzieła zniszczenia kolejnymi bombami w parterze, którymi obdarował zamroczonego oraz bezradnego byłego medalisty olimpijskiego w judo.

Niebywałe wręcz to było.

JAM

Opublikowano: 2016-03-20

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również