Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

UFC. Jon Jones jest gotowy na walkę z Brockiem Lesnarem. WIDEO

ufc-jon-jones-jest-gotowy-na-walke-z-brockiem-lesnarem-wideo

Jon Jones to wojownik z krwi i kości, który żadnych wyzwań się nie boi. Nawet takich naprawdę dużego kalibru. I o dużych gabarytach.

Podczas ostatniego czatu przeprowadzonego na Facebooku dla UFC Jones został zapytany przez jednego z uczestników, czy zmierzyłby się z gwiazdą WWE i byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC Brockiem Lesnarem, gdyby ten faktycznie zdecydował się na powrót do klatki, o czym ostatnio zrobiło się - mimo oficjalnych zaprzeczeń - bardzo głośno.

"Bones" bez chwili zastanowienia odparł:

Chciałbym walczyć z Lesnarem. Pewnie, że to ogromny gość, ale podobny pojedynek, z tak dużym chłopakiem, to byłoby coś. O takim wydarzeniu wiele by się mówiło. Wątpię jednak w to, że Brock Lesnar kiedykolwiek zdecyduje się na pojedynek ze mną.

Siedzący obok Jonesa trener Brandon Gibson dodał:

Gdyby się jednak zdecydował na walkę z tobą, to na pewno znajdziemy sposób, abyś go pokonał.

Jones zgodził się z tą opinią, po czym zaczął snuć przypuszczenia, jak wyglądałby jego bój z Lesnarem. Toczony, rzecz jasna, w kategorii ciężkiej do której 30-letni, były czempion wagi półciężkiej największej organizacji MMA na świecie już kilkakrotnie się przymierzał.

Na pewno wolałbym nie próbować się z nim zapaśniczo. Raczej... Zresztą nie ważne co "raczej". Nie będę tego zdradzał - dodał "Bones".

Zanim ewentualnie spróbuje zniszczyć Lesnara, Jones musi najpierw - 29 lipca 2017 na UFC 214 - uporać się z aktualnym mistrzem UFC w wadze do 205 funtów (czyli do 93 kg.), Danielem Cormierem.

Opublikowano: 2017-07-25

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również