Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Walka Najman vs. Trybson najwcześniej jesienią 2017. WIDEO

walka-najman-vs-trybson-najwczesniej-jesienia-2017-wideo

O tym pojedynku zrobiło się głośno jeszcze w ubiegłym roku (choć bardziej na niby niż na poważnie), potem zdawało się że faktycznie możemy być jego świadkami nawet podczas PLMMA 72 w Łomiankach. Ostatecznie - z powodu operacji kolana Marcina Najmana - nic z tego nie wyszło.

Tak jak - z tej samej przyczyny - nic z tego nie wyjdzie 20 maja 2017, podczas PLMMA 73. Dlaczego? Oto krótkie wyjaśnienie, złożone w formie oświadczenia, przez Najmana. Wynika z niego ponadto że temat boju kompletnie nie umarł i że wciąż jest on realny.

Po moich dzisiejszych rozmowach z szefem PLMMA Mirkiem Oknińskim i jego deklaracji o dużym zainteresowaniu telewizji PULS walką Najman vs. Trybson pragnę jednoznacznie stwierdzić iż 20 maja taka walka się nie odbędzie ze względu na operację kolana, którą przeszedłem przed dwoma tygodniami. Jednocześnie zapewniam, że jeżeli zostanie mi przedstawiony do podpisania kontrakt na tę walkę w terminie jesiennym i będzie on zawierał ustalenia, o jakich wcześniej z Mirkiem rozmawiałem, jestem gotowy taki kontrakt podpisać od ręki. Walka z Trybsonem to żadne wyzwanie, będą to najłatwiej zarobione pieniądze w moim życiu.

Marcin Najman

A to oficjalny film zapowiadający powrót mistrza Europy federacji WKU w formule K-1 do ringu wraz z nowym utworem, który będzie towarzyszył temu zdarzeniu.

Foto: Maciej Gillert

Opublikowano: 2017-03-09

Komentarze

av

No to Trybsona bedą znosić ... Nie wierze by Najman miał z nim jakieś problemy .

av

Najman wygra z trypsonem

av

Najłatwiej zarobione pieniądze i upokorzenie po kolejnej przegranej walce. Zakała polskich sztuk walki bardzo kochany przez publiczność. Żal mi twojej żony że musi się tak wstydzić, słuchać tego wygwizdywania okrzyków upokarzania, bo jej mina na filmiku z szatni jest bezcenna tak jak będzie bezcenna kolejna wymówka po przegranej z trybsonem ciekawe tylko czego tym razem zabraknie.

av

Także można sie spodziewać kolejnego Cyrku tak jak było w PLMMA72. Tylko teraz będą za sobą biegać dwa klauny :D Bo nie można nazwać tego walką. Poziom zawodników i przeciwników jacy są dobierani jest żenujący. Trybson dostaje samych leszczów a nie jeden amator z ulicy pokazałby mu co to jest prawdziwe mma. Jeszcze ta patodia z jego rodzinką i tą pustą blondynką która nie wie ile to jest 2+2 :D Trybson niedługo zacznke przychodzić jeszcze z mamusią i tatusiem na gale :D Co do Najmana to nie będę sie wogóle wypowiadał bo to kolejny pseudo sportowiec który pokazał co potrafi w ostatniej swojej walce gdzie sam sobie wymyślił pas :D

av

Najman konfidencie przestań sobie pisac komentarze. Zagoniłeś w W-wie niewinne osoby za kradzież i dzisiaj mają wyroki przez ciebie. Jak to mówi Pudzian- kij ci w oko konfidencie1 Mam nadzieje ze Trybson szybko ustawi cię do pionu!

av

marcina trenowal bruce lee wiec napewno nie przegra

av

Najman podniósł stawke bo wie że przegra dlatego w każdy możliwy sposób unika tej walki. Szkoda że na konferencji podciągał rękawy startując do trybsona, teraz sobie pluje w brodę bo stchurzył i wymyśla wymówki. Twoja żona się pewnie nieźle wstydzi za ciebie??

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również