Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Wanderlei Silva chce walczyć z Kimbo Slice'em na gali Bellatora

wanderlei-silva-chce-walczyc-z-kimbo-sliceem-na-gali-bellatora

Wanderlei Silva, po poukładaniu sobie większości spraw z Amerykańską Komisją Antydopingową (USADA) i z UFC, znów jest panem własnego losu. Brazylijski wojownik, który miesiąc temu został wreszcie zwolniony z kontraktu przez największą organizację MMA na świecie i wywalczył sobie w USADA cofnięcie dożywotniej dyskwalifikacji nałożonej na niego za unikanie antydopingowych testów, czeka teraz na nowe oferty pracy.

Pierwszą już znalazł. Brazylijczyk zawalczy podczas kolejnej gali organizacji Rizin, zaplanowanej na 17 kwietnia 2016 w Nagoi. Nie będzie jednak toczył boju w MMA, weźmie natomiast udział w specjalnym, grapplingowym meczu. W rywalizacji tej uczestniczyć mają też m.in. Kazushi Sakuraba i Hideo Tokoro.

"The Axe Murderer", mimo 39 lat, wciąż chce występować na ringu lub w klatce. A ponieważ jest niezwykle popularny i ma wielu fanów na całym świecie o jego względy zaczęły już zabiegać inne - poza UFC - znane na świecie organizacje.

Przypomnijmy, że chęć zmierzenia się z brazylijskim wojownikiem wyraził ostatnio Mamed Khalidov. Nie o taki zestawieniu niewątpliwie myśli intensywnie od dłuższego czasu szef Rizin FF, były właściciel federacji PRIDE, Nobuyuki Sakakibara. Japoński biznesmen, który znów wziął się za promowanie MMA w Japonii, chciałby zobaczyć na swojej gali walkę Wanderlei Silva vs. Fedor Emelianenko. I podjął już nawet pierwsze działania, by taki pojedynek zorganizować.

Natomiast sam brazylijski wojownik złożył właśnie dość zaskakującą deklarację. Otóż zasugerował, że niebawem możemy zobaczyć go w barwach współpracującej z Rizin FF organizacji Bellator i że rywalem, z którym chciaby się w okrągłej klatce tejże organizacji zmierzyć jest Kimbo Slice'a. Dodał też, że byłaby to prawdziwa wojna w stójce.

Czyżby więc czekała nas w najbliższym czasie walka ulicznego wojownika z niezwykle bezkompromisowym wojownikiem?

Wszystko na to wskazuje.

JAM

Opublikowano: 2016-04-05

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również