Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

White ujawnia: tak McGregor posłał na deski Malignaggiego. WIDEO

Wczoraj, a w zasadzie w nocy z wczoraj na dzisiaj (czyli z 11 na 12 sierpnia 2017), byliśmy świadkami media treningu Conora McGregora przed zaplanowaną na 26 sierpnia pięściarską walką mistrza UFC w wadze lekkiej z niepokonanym Floydem Mayweatherem Jr.

Co tam się działo i co mówił McGregor, można przekonać się oglądając wideo poniżej. My jednak proponujemy, by to spotkanie z Irlandczykiem zacząć od filmów zamieszczonych przez nas powyżej. Ujawnił je szef UFC Dana White. Są to krótkie fragmenty sparingu stoczonego niedawno przez irlandzkiego wojownika z Pauliem Malignaggim, byłym mistrzem prestiżowych organizacji IBF i WBA.

Jak dobrze wiemy, Malignaggi mocno atakował ostatnio McGregora, nazywał go arogantem oraz kutwą, zarzucał też Irlandczykowi złe traktowanie sparingpartnerów.

McGregor, co do niego w sumie niepodobne, milczał. Aż wreszcie - w jego imieniu - głos zabrał szef UFC. W taki oto, jak powyżej, sposób. Starając się najzwyczajniej w świecie upokorzyć Malignaggiego i udowodnić, że jego zarzuty - o czym plotkowano - związane są z łomotem, jaki podczas treningów spuszczał mu McGregor.

Oczywiście, zamieszczone sparingowe akcje niczego nie dowodzą, przecież to tylko dwa fragmenty z normalnej, intensywnej (choć treningowej) walki. Co działo się w innych momentach pojedynku, tego nie wiemy.

Jednak postępowanie White'a przyniosło zamierzony skutek - czytając komentarze pod wskazanymi przez nas filmami można dojść do wniosku, że rośnie grupa optymistów, wierzących w wielkie pięściarskie możliwości McGregora.

Co na to Malignaggi? Oprotestował oczywiście wnioski, jakie zostały narzucone w związku z zamieszczonymi filmami. Stwierdził, że nie został posłany na deski tylko na nie popchnięty (co ponoć wyraźnie widać) oraz że to jedyne udane akcje, jakie przeprowadził Irlandczyk przez 36 minut rywalizacji z nim.

I zachęcił White'a, by zaprezentował pełne 12 rund sparingu oraz pocałował go w dupę.

Oficjalny media terning McGregora i jego ocena sytuacji przed walką z Mayweatherem:

Opublikowano: 2017-08-12

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również