Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Wieczór Walk R8. Znamy już rywala Sebastiana Kotwicy

wieczor-walk-r8-znamy-juz-rywala-sebastiana-kotwicy

W najważniejszym pojedynku Wieczoru Walk R8, 10 czerwca 2017 w Krakowie, zmierzą się Sebastian Kotwica - jeden z największych talentów i nadziei polskiego MMA z bardzo  doświadczonym czarnym pasem BJJ z Brazylii, legitymującym się rekordem 20-4 w MMA, Fernando Duarte Guerra Bagordache.

Sebastian Kotwica metodycznie i krok po kroku podnosi swój sportowy poziom oraz wchodzi na nowe etapy kariery w MMA. Marzenie i cel jest jeden - walki w UFC i pas tej organizacji. Droga do tego jest bardzo daleka, ale pracowitość, cierpliwość i oczywiście coraz większe umiejętności Kotwicy sprawiają, że warto śledzić jego drogę do realizacji tego marzenia. Potencjał Sebastiana dostrzegli także trenerzy w JacksonWink MMA, którzy uważają go za bardzo duży prospekt i wieszczą karierę właśnie w UFC. Już 10 czerwca Sebastian postara się zrobić kolejny krok w tym kierunku.

Na jego drodze stanie niezwykle doświadczony Fernando Duarte Guerra Bagordache. Zawodnik ten ma na swoim koncie ponad dwa razy więcej walk niż Sebastian i legitymuje się znakomitym rekordem 20-4. Jak to zwykle bywa, reprezentant Brazylii specjalizuje się w płaszczyźnie parterowej, o czym świadczy nie tylko ilość poddań, ale także jego czarny pas w BJJ z aż trzema danami.

Fernando będzie na pewno największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze Kotwicy, ale jeśli nasz zawodnik chce walczyć z najlepszymi na świecie, musi takie wyzwania podejmować. Jedno jest pewne - będzie to starcie godne walki wieczoru, a fakt, że wystąpi w niej reprezentant krakowskiej Szkoła Walki Drwala sprawia, że żaden z lokalnych fanów MMA nie może go przegapić.

Oficjalna informacja prasowa

Opublikowano: 2017-05-17

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również