Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

ZDJĘCIE NA MAJÓWKĘ. Tak PLMMA startowała do Ciechanowa

zdjecie-na-majowke-tak-plmma-startowala-do-ciechanowa

Różnie plotły się losy Profesjonalnej Ligi MMA, jednak organizacja Mirosława Oknińskiego nigdy nie była w tak optymistycznym dla siebie momencie jak teraz - to rzecz bezdyskusyjna. Dzięki zainteresowaniu TV Puls (mimo że wiem co nieco o Orange sport oraz o całkiem przyzwoitych wynikach oglądalności PLMMA w tej stacji) Profesjonalna Liga zaczyna dzięki wsparciu nowej telewizji znacząco zmieniać swój wizerunek i - przy odrobinie dobrej woli - jest to widoczne gołym okiem.

Szymon Kołecki i Trybson, ale także Marcin Naruszczka, Krzysztof Kułak, Marian Ziółkowski, Mateusz Piskorz czy Adam Niedźwiedź - to znacząco różniący się od siebie zawodnicy, których łączny potencjał jest jednak bardzo konkretny.

Ostatnia wyprawa do Ciechanowa, choć jej impet został nieco osłabiony przez fatalaną pogodę, była całkiem nieźle wymyślona. Niebawem pojawią się tego kolejne dowody, jednak zanim to nastąpi prezentujemy zdjęcie, zrobione w siedzibie firmy Bad Cars, która zaczęła niedawno wspierać PLMMA. I nie jest - podkreślmy to wyraźnie - tylko "malowanym sponsorem". Jak kilku innych, potencjalnych inwestorów.

Dlatego plany zorganizowania kolejnych gal PLMMA po raz drugi w historii na Torwarze oraz w trójmiejskiej Ergo Arenie mówią same za siebie.

Czy Profesjonalna Liga MMA wykorzysta ten potencjał, o tym przekonamy się już niebawem.

TUBA

Opublikowano: 2017-05-01

Komentarze

av

Lepiej niech Pan Okniński poddaje pieniądze dla dziesiątek ludzi. Zawodnikom, anonserom, obsłudze i szarym pracownikom. Jak tego nie zrobi to opublikuję listę nazwisk i sumy.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również